• Hırvatistan Nakliye

  Hırvatistan nakliye konusunda öncü konumda olan TRANSBEST LOJİSTİK senelerin verdiği tecrübeyle düzenli olarak Hırvatistan şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarımızla parsiyel ( grupaj ) ve komple tır kara yolu nakliye sektöründe faaliyet göstermektedir.

  Her hafta Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günü Hırvatistan destinasyonuna kara yolu parsiyel ( grupaj ) çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin tüm bölgelerinden Hırvatistan tüm şehirlerine komple tır yüklemeleriniz için araç tedariki sağlayabiliriz.

  Ülke İsmi : Hırvatistan
  Başkent : Zagrep
  Mesafe : 1500 Km
  Güzergah : Türkiye – Bulgaristan – Sırbistan – Hırvatistan

  Türkiye Hırvatistan Nakliye, Hırvatistan Türkiye Nakliye, Türkiye Hırvatistan Komple Tır Nakliye, Hırvatistan Türkiye Komple Tır Nakliye, Türkiye Hırvatistan Parsiyel Tır Nakliye, Hırvatistan Türkiye Parsiyel Tır Nakliye, Türkiye Hırvatistan Gabari Dışı Nakliye, Hırvatistan Türkiye Gabari Dışı Nakliye, Türkiye Hırvatistan Ağır Nakliye, Hırvatistan Türkiye Ağır Nakliye, Türkiye Hırvatistan Ağır Nakliyat, Hırvatistan Türkiye Ağır Nakliyat, Hırvatistan İhracat Parsiyel Nakliye, Hırvatistan İthalat Parsiyel nakliye.

  Leave a comment

  Required fields are marked *

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.