• Kosova Nakliye

  Kosova nakliye konusunda öncü konumda olan TRANSBEST LOJİSTİK senelerin verdiği tecrübeyle düzenli olarak Kosova şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarımızla parsiyel ( grupaj ) ve komple tır kara yolu nakliye sektöründe faaliyet göstermektedir.

  Her hafta Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günü Kosova destinasyonuna kara yolu parsiyel ( grupaj ) çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin tüm bölgelerinden Kosova nın tüm şehirlerine komple tır yüklemeleriniz için araç tedariki sağlayabiliriz.

  Ülke İsmi : Kosova
  Başkent : Priştine
  Mesafe : 920 Km
  Güzergah : Türkiye — Bulgaristan – Makedonya-Kosova

  Türkiye Kosova Nakliye, Kosova Türkiye Nakliye, Türkiye Kosova Komple Tır Nakliye, Kosova Türkiye Komple Tır Nakliye, Türkiye Kosova Parsiyel Tır Nakliye, Kosova Türkiye Parsiyel Tır Nakliye, Türkiye Kosova Gabari Dışı Nakliye, Kosova Türkiye Gabari Dışı Nakliye, Türkiye Kosova Ağır Nakliye, Kosova Türkiye Ağır Nakliye, Türkiye Kosova Ağır Nakliyat, Kosova Türkiye Ağır Nakliyat, Kosova İhracat Parsiyel Nakliye, Kosova İthalat Parsiyel Nakliye.

  Leave a comment

  Required fields are marked *

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.