• Litvanya Lowbet Nakliyat

  Litvanya Lowbet Nakliyat standart taşıma yöntemleri ve kargolama ile taşınması mümkün olmayan ağır yüklerin, özel araçlar ve uzman ekip ile taşınmasıdır. TRANSBEST LOJİSTİK olarak biz, siz değerli müşterilerimize Lowbed Nakliyat hizmetini tecrübeli, profesyonel ekibimizle kalite anlayışı ile vermekteyiz. Gabari taşıma yönteminde tecrübe olmaması ile birlikte başarısızlık beraberinde gelir. Gabari taşıma ’ da yüklerin tonajlarına, ağırlıklarına, ne yöntemle ulaştırılacağına yönelik çalışmalar ve detaylı planlamalar ar-ge çalışmaları yapılır. Konteyner ve normal tırlarla sevkiyatın mümkün olmadığı yüklerin taşınması için özel ekipmanlar gerekir. Hem ekipmanların seçilmesi hem de taşımayı gerçekleştirecek olan kişilerin uzman olması gabari taşıma hizmetinin vazgeçilmez unsurudur. Taşımanın başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için ağır yük taşımacılığı yapan profesyonel nakliye firmaları tarafından yapılmalıdır.
  Firmamızdan Litvanya Lowbet Nakliyat hizmetini almak için iletişime geçiniz.

  • Tel: +90 (212) 249 16 72
  • Fax: +90 (212) 249 16 73
  • Mail: info@transbestlojistik.com

  NEDEN TRANSBEST LOJİSTİK?

  Dünya Genelinde Hızlı Teslimat
  TRANSBEST Lojistik ve Nakliyat hizmeti her geçen gün büyüyen ulaşım ağı ile teslimatlarınızı en kısa süre içinde yerine getirmektedir.
  Hızlı ve Akılcı Çözümler
  Nakliyat ve teslimat sürecinde oluşabilecek herhangi bir sorun için anında akılcı ve ekonomik çözümler sunarak sıfır kusur politikası izlemekteyiz.
  Güvenlik ve Yasalara Uygunluk
  Lojistik ve taşımacılık hakkında gerekli tüm şartları yerine getirerek, gerekli tüm sertifikalara sahip olan TRANSBEST LOJİSTİK legal taşımacılıkta örnek oluşturmaktadır.

  ENDÜSTRİ SEKTÖRÜ KAPSAMI
  Uluslararası Kara Nakliyesi
  Trafo Taşımacılığı
  İş Makinesi Taşımacılığı
  Sanayi Makinesi Taşımacılığı
  Enerji Projeleri
  Buhar Kazanı Taşımacılığı
  Tank Taşımacılığı
  Tanker Taşımacılığı
  Vinç Taşımacılığı
  Tekne ve Yat Taşımacılığı
  Vagon Taşımacılığı
  Tren Taşımacılığı
  Endüstriyel Tesis Taşımacılığı
  Fuar Stantları ve Ekipmanları

  TRANSBEST LOJİSTİK EN İYİ İŞ ORTAĞINIZ
  TRANSBEST Lojistik her geçen gün genişlettiği ulaşım ağı ile Dünya’nın her yerine hizmetini ulaştırmaya devam ediyor.

  Alanında uzman, güler yüzlü, çözüm odaklı, yenilikçi ve dürüst çalışma ekibimizle tanışıp hizmetimizden faydalanmak için zaman kaybetmeyin. Sizin için en yeni ve en iyi iş ortağını tanıtmaktan gurur duyuyoruz!

  Leave a comment

  Required fields are marked *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.