• Makedonya Nakliye

  Makedonya nakliye konusunda öncü konumda olan TRANSBEST LOJİSTİK senelerin verdiği tecrübeyle düzenli olarak Makedonya şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarımızla parsiyel ( grupaj ) ve komple tır kara yolu nakliye sektöründe faaliyet göstermektedir.

  Her hafta Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günü Makedonya destinasyonuna kara yolu parsiyel ( grupaj ) çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin tüm bölgelerinden Makedonya tüm şehirlerine komple tır yüklemeleriniz için araç tedariki sağlayabiliriz.

  Ülke İsmi : Makedonya
  Başkent : Üsküp
  Mesafe : 910 Km
  Güzergah : Türkiye – Bulgaristan – Makedonya

  Türkiye Makedonya Nakliye, Makedonya Türkiye Nakliye, Türkiye Makedonya Komple Tır Nakliye, Makedonya Türkiye Komple Tır Nakliye, Türkiye Makedonya Parsiyel Tır Nakliye, Makedonya Türkiye Parsiyel Tır Nakliye, Türkiye Makedonya Gabari Dışı Nakliye, Makedonya Türkiye Gabari Dışı Nakliye, Türkiye Makedonya Ağır Nakliye, Makedonya Türkiye Ağır Nakliye, Türkiye Makedonya Ağır Nakliyat, Makedonya Türkiye Ağır Nakliyat, Makedonya İhracat Parsiyel Nakliye

  Leave a comment

  Required fields are marked *

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.