• Sırbistan Nakliye

  Sırbistan nakliye konusunda öncü konumda olan TRANSBEST LOJİSTİK senelerin verdiği tecrübeyle düzenli olarak Sırbistan şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarımızla parsiyel ( grupaj ) ve komple tır kara yolu nakliye sektöründe faaliyet göstermektedir.

  Her hafta Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günü Sırbistan destinasyonuna kara yolu parsiyel ( grupaj ) çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin tüm bölgelerinden Sırbistan ın tüm şehirlerine komple tır yüklemeleriniz için araç tedariki sağlayabiliriz.

  Ülke İsmi :Sırbistan
  Başkent :Belgrad
  Mesafe :950 Km
  Güzergah :Türkiye — Bulgaristan – Sırbistan
  Transit Süre :2 gün

  Türkiye Sırbistan Nakliye, Sırbistan Türkiye Nakliye, Türkiye Sırbistan Komple Tır Nakliye, Sırbistan Türkiye Komple Tır Nakliye, Türkiye Sırbistan Parsiyel Tır Nakliye, Sırbistan Türkiye Parsiyel Tır Nakliye, Türkiye Sırbistan Gabari Dışı Nakliye, Sırbistan Türkiye Gabari Dışı Nakliye, Türkiye Sırbistan Ağır Nakliye, Sırbistan Türkiye Ağır Nakliye, Türkiye Sırbistan Ağır Nakliyat, Sırbistan Türkiye Ağır Nakliyat, Belgrad İhracat Parsiyel Nakliye, Belgrad İthalat Parsiyel Nakliye.

  Leave a comment

  Required fields are marked *

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.