HAKKIMIZDA


TRANS BEST LOJİSTİK, karayolu nakliyat, fuar ve etkinlik lojistiği, proje taşımacılığı, lowbed nakliyat alanlarında faaliyet gösteren kurumsal bir lojistik firmasıdır.

Profesyonel, vasıflı çalışan profili; güçlü iletişim ağı ile tam hizmet politikasını devreye almış bir şirket olarak yapılanmıştır.

Ağırlıklı olarak Almanya - Avusturya - Belçika - Birleşik Krallık - Fransa - Hollanda - İrlanda - İsviçre - İspanya - Portekiz - İtalya - Lihtenştayn - Lüksemburg - Slovenya - Çek Cumhuriyeti - Macaristan - Polonya Slovakya - Ukrayna - Norveç - Danimarka - Finlandiya - İsveç - İzlanda - Letonya - Litvanya - Estonya - Beyaz Rusya - Arnavutluk - Kosova - Bosna-Hersek - Hırvatistan - Karadağ - Moldova - Romanya - Sırbistan - Bulgaristan - Makedonya - Yunanistan - İran - Irak - Gürcistan - Azerbaycan - Türkmenistan - Kazakistan - Kırgızistan - Özbekistan - Tacikistan - Afganistan - Rusya - Kıbrıs gibi ülkelere hizmet vermekte, genel olarak Dünya çapında bir hizmet ağı işletmekteyiz.
 

Taşıma esnasında verilen tüm hizmetler müşteriye odaklı verimlilik artışı sağlayacak şekilde ayarlanır. Profesyonel hizmet takibi ile doğru bilgi doğru zamanda paylaşılarak güvenilir hizmet yapısı oluşturulur. Müşterilerimize karşı tutarlı, doğru ve açık olmaya özen gösterir; iş ahlakımız ve prensiplerimizi gözetiriz.


Lojistik sektöründe uluslararası standartlarda kaliteli hizmet prensibiyle hareket ediyor ve ülke ekonomisine daha fazla değer katmaya çalışıyoruz.