TRANSBEST LOJİSTİK TAŞIMACILIK

TRANSBEST LOJİSTİK, lojistik sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesiyle Avrupa ve Asya yurt dışı taşımacılık sektöründe hizmet vermekte olan bir lojistik firmasıdır. Avrupa ve Asya' da yaygın acenta ağı ile siz değerli müşterilerimize ihracat ve ithalat konusunda karayolu nakliyat, proje nakliyat ve gabari dışı nakliyat taşımalarında kapıdan kapıya  teslim, zaman ve maliyeti minimum düzeyde tutarak stratejik kolaylık sağlamayı kendisine görev edinmiştir.

TRANSBEST LOJİSTİK tüm lojistik hizmetlerinin kusursuz bir şekilde sunarak faaliyet göstermektedir. TRANSBEST LOJİSTİK profesyonel kadrosu, tam donanımlı altyapısı ve kusursuz iletişim ağıyla, tam hizmet politikası güden organize bir kurum olarak yapılanmaktadır.
Dürüstlük ve doğruluk üzerine kurulu taşımacılık ilkelerimizle sizlere sunacağımız lojistik desteği firmanız için tüm nakliye ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

 • Tüm müşterilerimize yüksek kaliteli taşımacılık hizmeti sunmak
 • Daha iyi hizmet verebilmek adına altyapımıza ve çalışanlarımıza yatırım yapmak
 • Son teknolojiyi kullanırken çevre duyarlılığını yitirmemek
 • Gerekli prosedürleri yerine getirerek iş güvenliğini maksimum seviyede tutmak
 • Daha hızlı, etkin ve ekonomik hizmet için teknolojik yatırımlar
 • En yüksek standartlarda hizmet sunmak
Uluslar arası nakliyat ve lojistik hizmetlerinde lojistik ihtiyacını yenilikçi bir şekilde karşılayarak alanında öncü ve örnek olmak; aynı zamanda en iyi hizmeti en iyi uzman kadroyla sunabilmek.

Müşteri odaklılık, öğrenme ve gelişim çalışan memnuniyeti, takım ruhu, çevreye ve topluma saygı, güvenilirlik, işbirliklerini geliştirme, sorumluluk alma gibi ilkelerimiz misyonumuzun parçasıdır.

TRANSBEST 103
ölçü-takım

TRANSBEST LOJİSTİK EN İYİ İŞ ORTAĞINIZ

TRANSBEST Lojistik her geçen gün genişlettiği ulaşım ağı ile Dünya'nın her yerine hizmetini ulaştırmaya devam ediyor.

Alanında uzman, güleryüzlü, çözüm odaklı, yenilikçi ve dürüst çalışma ekibimizle tanışıp hizmetimizden faydalanmak için zaman kaybetmeyin. Sizin için en yeni ve en iyi iş ortağını tanıtmaktan gurur duyuyoruz!

NEDEN TRANSBEST LOJİSTİK?

 • Dünya Genelinde Hızlı Teslimat

  TRANSBEST Lojistik ve Nakliyat hizmeti her geçen gün büyüyen ulaşım ağı ile teslimatlarınızı en kısa süre içinde yerine getirmektedir.

 • Hızlı ve Akılcı Çözümler

  Nakliyat ve teslimat sürecinde oluşabilecek herhangi bir sorun için anında akılcı ve ekonomik çözümler sunarak sıfır kusur politikası izlemekteyiz.

 • Güvenlik ve Yasalara Uygunluk

  Lojistik ve taşımacılık hakkında gerekli tüm şartları yerine getirerek, gerekli tüm sertifikalara sahip olan TRANSBEST LOJİSTİK legal taşımacılıkta örnek oluşturmaktadır.

transbest