• Macaristan Lowbet Nakliyat

  Macaristan Lowbet Nakliyat standart taşıma yöntemleri ve kargolama ile taşınması mümkün olmayan ağır yüklerin, özel araçlar ve uzman ekip ile taşınmasıdır. TRANSBEST LOJİSTİK olarak biz, siz değerli müşterilerimize Lowbet Nakliyat hizmetini tecrübeli, profesyonel ekibimizle kalite anlayışı ile vermekteyiz. Gabari taşıma yönteminde tecrübe olmaması ile birlikte başarısızlık beraberinde gelir. Gabari taşıma ’ da yüklerin tonajlarına, ağırlıklarına, ne yöntemle ulaştırılacağına yönelik çalışmalar ve detaylı planlamalar ar-ge çalışmaları yapılır. Konteyner ve normal tırlarla sevkiyatın mümkün olmadığı yüklerin taşınması için özel ekipmanlar gerekir. Hem ekipmanların seçilmesi hem de taşımayı gerçekleştirecek olan kişilerin uzman olması gabari taşıma hizmetinin vazgeçilmez unsurudur. Taşımanın başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için ağır yük taşımacılığı yapan profesyonel nakliye firmaları tarafından yapılmalıdır.

  Firmamızdan Macaristan Lowbet Nakliyat hizmetini almak için lütfen iletişime geçiniz.

   

  TRANSBEST PROJE LOJİSTİK

  • Tel: +90 (212) 249 16 72
  • Fax: +90 (212) 249 16 73
  • Mail: info@transbestlojistik.com

   

  NEDEN TRANSBEST LOJİSTİK?

   

  Dünya Genelinde Hızlı Teslimat

  TRANSBEST Lojistik ve Nakliyat hizmeti her geçen gün büyüyen ulaşım ağı ile teslimatlarınızı en kısa süre içinde yerine getirmektedir.

  Hızlı ve Akılcı Çözümler

  Nakliyat ve teslimat sürecinde oluşabilecek herhangi bir sorun için anında akılcı ve ekonomik çözümler sunarak sıfır kusur politikası izlemekteyiz.

  Güvenlik ve Yasalara Uygunluk

  Lojistik ve taşımacılık hakkında gerekli tüm şartları yerine getirerek, gerekli tüm sertifikalara sahip olan TRANSBEST LOJİSTİK legal taşımacılıkta örnek oluşturmaktadır.

   

   

  ENDÜSTRİ SEKTÖRÜ KAPSAMI

  Uluslararası Kara Nakliyesi

  Trafo Taşımacılığı

  İş Makinesi Taşımacılığı

  Sanayi Makinesi Taşımacılığı

  Enerji Projeleri

  Buhar Kazanı Taşımacılığı

  Tank Taşımacılığı

  Tanker Taşımacılığı

  Vinç Taşımacılığı

  Tekne ve Yat Taşımacılığı

  Vagon Taşımacılığı

  Tren Taşımacılığı

  Endüstriyel Tesis Taşımacılığı

  Fuar Stantları ve Ekipmanları

   

   

  TRANSBEST LOJİSTİK EN İYİ İŞ ORTAĞINIZ

  TRANSBEST Lojistik her geçen gün genişlettiği ulaşım ağı ile Dünya’nın her yerine hizmetini ulaştırmaya devam ediyor.

   

  Alanında uzman, güler yüzlü, çözüm odaklı, yenilikçi ve dürüst çalışma ekibimizle tanışıp hizmetimizden faydalanmak için zaman kaybetmeyin. Sizin için en yeni ve en iyi iş ortağını tanıtmaktan gurur duyuyoruz!

  Leave a comment

  Required fields are marked *

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.