• Sırbistan Nakliyat

  Sırbistan Nakliyat konusunda öncü konumda olan TRANSBEST LOJİSTİK senelerin verdiği tecrübeyle düzenli olarak Sırbistan şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarımızla parsiyel ( grupaj ) ve komple tır kara yolu nakliye sektöründe faaliyet göstermektedir.

  Her hafta Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günü Sırbistan destinasyonuna kara yolu parsiyel ( grupaj ) çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin tüm bölgelerinden Sırbistan ın tüm şehirlerine komple tır yüklemeleriniz için araç tedariki sağlayabiliriz.

  Ülke İsmi :Sırbistan
  Başkent :Belgrad
  Mesafe :950 Km
  Güzergah :Türkiye — Bulgaristan – Sırbistan

  BEST 7

  Dünya Genelinde Hızlı Teslimat
  TRANSBEST Lojistik ve Nakliyat hizmeti her geçen gün büyüyen ulaşım ağı ile teslimatlarınızı en kısa süre içinde yerine getirmektedir.
  Hızlı ve Akılcı Çözümler
  Nakliyat ve teslimat sürecinde oluşabilecek herhangi bir sorun için anında akılcı ve ekonomik çözümler sunarak sıfır kusur politikası izlemekteyiz.
  Güvenlik ve Yasalara Uygunluk
  Lojistik ve taşımacılık hakkında gerekli tüm şartları yerine getirerek, gerekli tüm sertifikalara sahip olan TRANSBEST LOJİSTİK legal taşımacılıkta örnek oluşturmaktadır.

  Alanında uzman, güler yüzlü, çözüm odaklı, yenilikçi ve dürüst çalışma ekibimizle tanışıp hizmetimizden faydalanmak için zaman kaybetmeyin. Sizin için en yeni ve en iyi iş ortağını tanıtmaktan gurur duyuyoruz!

  • Tel: +90 (212) 249 16 72
  • Fax: +90 (212) 249 16 73
  • Mail: info@transbestlojistik.com 

  Türkiye Sırbistan Nakliyat, Sırbistan Türkiye Nakliyat, Türkiye Sırbistan Komple Tır Nakliyat, Sırbistan Türkiye Komple Tır Nakliyat, Türkiye Sırbistan Parsiyel Tır Nakliyat, Sırbistan Türkiye Parsiyel Tır Nakliyat, Türkiye Sırbistan Gabari Dışı Nakliyat, Sırbistan Türkiye Gabari Dışı Nakliyat, Türkiye Sırbistan Ağır Nakliyat, Sırbistan Türkiye Ağır Nakliyat, Türkiye Sırbistan Ağır Nakliyat, Sırbistan Türkiye Ağır Nakliyat, Belgrad İhracat Parsiyel Nakliyat, Belgrad İthalat Parsiyel Nakliyat.

  Leave a comment

  Required fields are marked *

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.